Witaj w świecie robótek ręcznych

Makatka to miejsce gdzie poznasz tajniki dziergania czy szydełkowania, znajdziesz inspiracje oraz weźmiesz udział w licznych konkursach.

1.0
Kurs szydełkowania
Poznaj z nami tajniki szydełkowania. Dwa poziomy kursu dla początkujących i zaawansowanych.
Więcej
 
2.0
Kurs robienia na drutach
Dzierganie nie będzie miało przed Tobą tajemnic! Pomysły na projekty na różnym poziomie zaawansowania.
Więcej
 
3.0
Porady dla początkujących

Niezależnie od tego czy zaczynasz dziergać czy szydełkować, te porady naprawdę Ci pomogą!

Więcej
 
 

Sklepy stacjonarne decoupage

Tutaj podajemy adresy sklepów stacjonarnych z produktami do decoupage, które polecacie.

Warszawa

 ul. Mazowiecka

Duży wybór serwetek na sztuki w cenie 50 gr/szt, do tego dużo preparatów, przedmiotów do zdobienia, i dużo wzorów papieru ryżowego i papieru do decoupage. Można zawsze podpytać sprzedawcę. Na półeczkach stoją przedmioty wykonane tą techniką i jeśli coś się podoba, to śmiało można pytać o technikę, czy użyte preparaty.

Kraków

ul. Krakowska

Spory wybór klejów, farb i innych materiałów do decoupagu. Papiery, serwetki na sztuki po 0,5 gr. W miarę zosrientowana obsługa.

Baza włóczek

Podoba Ci się jakaś włóczka, ale nie wiesz czy jest wygodna w pracy lub się szybko nie mechaci? Sprawdź naszą opinię o niej, lub dodaj swoją.

Więcej

 

Baza książek

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i kupić książkę o rękodziele? Sprawdź jej recenzję. Nie kupuj kota w worku!

Więcej

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 133 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 204
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 249 Informacje dla reklamodawców