Asket, M. Szwedkowicz-Kostrzewa "Decoupage"

Decoupage

Autor: Asket, Magdalena Szwedkowicz - Kostrzewa
Wydanie:I
Wydawnictwo: Buchmann
Ilość stron: 95
Rok wydania: 2012

Od Wydawcy:

Decoupage to sztuka dekoracji polegająca na wycinaniu elementów z papieru, tworzeniu kompozycji i naklejaniu ich na przedmioty tak, aby wygladały na pomalowane.

Nie trzeba mieć wykształcenia plastycznego, aby uprawiać decoupage, choć metoda jest stosowana także przez artystów plastyków.

Najlepiej zacząć od podstaw, to jest od płaskich przedmiotów, od zwykłego klasycznego decoupage'u lub prostej techniki serwetkowej.

Decoupage jst sztuką dla wszystkich. Może być nawet pomysłem na życie. Najważniejszy jest cel: tworzyć coś nowego i czerpać z tego radość.

 

Naszym zdaniem:

Książka z pewnością nie jest dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z deocupage'm. Za to idealnie  sprawdzi się jako źródło inspiracji dla tych, co poznali podstawy tej techniki i nie wiedzą za bardzo co zrobić, aby ich dzieła nabrały nowego wymiaru i  wyróżniały się nieprzeciętnym wykonaniem.

W środku znajduje się 40 pomysłów na zdobienia nadające nowy wygląd znanym przedmiotom. Znając podstawy zobaczysz jak wprowadzając niewielkie zmiany w wykonywanych przez Ciebie do tej pory pracach, możesz uzyskać niezapomniane efekty. Do tego cenne i praktyczne rady od autorki, która jest cenioną nauczycielką tej techniki.

Polecamy jako źródło do inspiracji.

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 133 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 204
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 249 Informacje dla reklamodawców